U19 vycestovala k utkání s Juventusem | SK Slavia Praha
Více

U19 vycestovala k utkání s Juventusem

Slávistický výběr do devatenácti let v úterý vycestoval k utkání v rámci turnaje Al Abtal s Juventusem.

Sešívaní mladíci v úterý dopoledne vycestovali k druhému zápasu ve skupině turnaje Al Abtal. Na slávistický výběr do devatenácti let čeká ve středu 29. listopadu utkání proti italskému velkoklubu. Ve španělském Salou vyzvou dorostenci slavný Juventus FC.

V prvním utkání skupiny sešívaní podlehli Monaku těsně 2:3, když góly Dufka ani Pikolona na výhru nestačily. Dorostenci staré dámy v prvním zápase s UD Almerií remizovali 2:2.

K utkání s Juventusem odcestovali slávisté v čele s realizačním týmem pod vedením hlavního trenéra Milana Titěry v tomto složení:

Brankáři: Adam Rezek, Marek Obdržálek

Hráči: Gabriel Holub, Šimon Slončík, František Herák, Denis Hanzelka, Tobias Boledovič, Matyáš Mervard, Denis Zamazal, Marek Naskos, Dominik Pech, David Hájek, Jakub Dufek, Jan Lacko, Jindřich Hefner, Samuel Pikolon, Jakub Palán, Karel Belžík

Zápas s Juventusem je na programu ve středu 29. listopadu od 11:00. Informace o průběhu utkání naleznete na sociálních sítích mládeže Facebooku a platformě X.

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články