Totální podcast se Stanislavem Teclem | SK Slavia Praha
Více

Totální podcast se Stanislavem Teclem

Držitel šesti mistrovských titulů, obrovský sympaťák, srdce týmu a jeden z největších oblíbenců slávistických fanoušků. O splněném červenobílém snů, kritice nejen z tribun, nové roli v „Béčku“ a budoucnosti po kariéře. Totální podcast se Stanislavem Teclem stojí opravdu za to.

Dvacátý osmý díl Slavia – Totálního podcastu se Stanislavem Teclem naleznete od dnešních 20:00 na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcast a YouTube Slavia TV.

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články