Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé | SK Slavia Praha
Více

Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé

V předvánočním čase jsme ve spolupráci s Odborem přátel připravili už tradiční setkání přímo v prostorách Fortuna Areny. Děti se mohou těšit na dovednostní soutěže a úkoly a dospělí na kvízy anebo deskové hry. V rámci vstupného je zahrnuta i prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour.

Besídka se Slávinkou se koná v sobotu 16. prosince od 10 do 14 hodin. Vstup je přes eToro Lounge, které je umístěno mezi fanshopem Slavie a hotelem IRIS na severní části stadionu.

Vstupné

Vstupné na akci je 200 korun pro všechny nad 6 let, děti do 5 let mají vstup zdarma. Vstupenky je možné koupit buď na místě akce v hotovosti, anebo si je zajistit online předem na Portálu Odboru přátel po registraci (členové OP a FK se přihlásí svým emailem a heslem). Vstupenku není nutné tisknout, stačí ji ukázat v mobilním telefonu. V rámci vstupného je zahrnuta prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour, které si každý může individuálně projít dle svých časových možností.

Aktivity pro děti

Na různých místech stadionu budou rozmístěny dovednostní soutěže pro děti, za jejichž splnění děti dostanou razítko a po nasbírání všech razítek na ně čekají malé dárky. Děti se mohou těšit na tradiční zdobení slávistických červenobílých perníčků nebo lepení řetězů na vánoční stromeček. Jednotlivá stanoviště budou rozmístěna po celém stadionu, děti se tak spolu s rodiči podívají do různých částí prohlídkového okruhu Slavia Museum a Stadium Tour. Na děti se bude těšit i Mikuláš s andělem a čertem.


Aktivity pro dospělé

Dospělí si mohou projít Slavia Museum a Stadium Tour, v 11 a 14 hodin proběhne prohlídka s průvodcem. Spolu s dětmi pro ně budou přichystány deskové hry a mohou vyzkoušet své znalosti o Slavii v soutěžních kvízech.

Na místě bude možnost koupit si občerstvení jak pro děti, tak dospělé.

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články