MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

V úterý 28. listopadu se červenobílá družina s hráčským výběrem do devatenácti let vydala k druhému utkání ve skupině turnaje Al Abtal proti Juventusu. Sešívaní odcestovali do španělského Salou s velkou motivací uhrát tři body do tabulky a ukázat se tak nad věhlasným soupeřem.

Povedlo se. Výhra 4:1 rozpoutala vlnu pozitivních reakcí a uznání. Co nový MATCHDAY ze zápasu U19 nabízí?

Podíváte se s námi na to, jak probíhala cesta do tréninkového areálu, kde se zdokonalují hráči saudskoarabského projektu na výchovu talentů.

Uvidíte večerní předzápasový trénink a vezmeme vás také na týmovou přípravu.

MATCHDAY z utkání proti Juventusu vám dále nabídne pohled do kabiny před samotným utkáním, uvidíte znovu všechny čtyři góly mladých slávistů, včetně parádních nůžek Samuela Pikolona. Nechybí ani oslava vítězství v autobuse a cesta zpět na letiště, do zasněžené Prahy.

Bezprostředně po utkání hodnotil jeho průběh kapitán týmu Denis Zamazal a zeptali jsme se také Adama Rezka co říká na další chycenou penaltu.

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články