Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna | SK Slavia Praha
Více

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

Slavia spouští registraci na své tradiční kempy. V roce 2024 jsme pro vás nachystali také novinku v podobě velikonočního třídenního kempu a letního třídenního brankářského.

SLAVIA KEMP bude i v létě 2024 na více místech. Areály pro kempy zapůjčily partnerské kluby SK Slavia Praha, takže budeme opět blíže k vám. Na všech turnusech i místech slávistického kempu budou tréninky probíhat pod vedením trenérů z mládežnické akademie SK Slavia Praha, cena tak bude oproti loňskému roku na všech pětidenních turnusech stejná.

Stejně jako v létě 2023, tak pro rok 2024 je připraven kemp pouze pro dívky, neznamená to ale, že na klasické kempy se nemohou dívky přihlásit, stejně tak jsme nachystali specializovaný kemp pro brankáře. Těšíme se na všechny!

V roce 2024 se na nás můžete těšit v Edenu, Horních Měcholupech, Kbelích, ČAFCE, Českých Budějovicích, Dobříši, Havlíčkově Brodě a nově také na Braníku.

Cena pětidenních turnusů je pro všechny stejná, 5 500 Kč, za třídenní kempy pak zaplatíte 3 500 Kč. Po přihlášení na kemp dostanete účastnický voucher.

Neváhejte a registrujte se! Kapacita kempů je omezená a o kempy je každoročně velký zájem.

Více informací o kempech.

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články