Jakub Kopáček odchází do Táborska | SK Slavia Praha
Více

Jakub Kopáček odchází do Táborska

Slávistický odchovanec Jakub Kopáček míří do druholigového Táborska. Slavia se s jihočeským klubem dohodla na přestupu.

Odchovanec mládežnické akademie a rodák z Kolína Jakub Kopáček odchází ze Slavie. Hráč slávistického B-týmu bude už v jarní části sezony nastupovat za druholigové Táborsko.

Kopáček přišel do Slavie v roce 2013 z Kolína a prošel následně všemi mládežnickými kategoriemi. V roce 2018 si připsal jeden reprezentační start za kategorii U17. V sezoně 2020/2021 začal pravidelně nastupovat za slávistický B-tým a pomohl mu tak postupu do druhé ligy. V druholigovém tažení, kde B-tým vedl s kapitánskou páskou, nastoupil Kopáček do 26 utkání a z pozice defenzivního záložníka vstřelil dva góly. Aktuálně ve třetí lize naskočil do čtrnácti utkání a vstřelil rovněž dvě branky.

Jednadvacetiletý záložník teď míří do Táborska. Kopimu za jeho práci a přínos pro slávistické béčko děkujeme a přejeme mu hodně štěstí v jeho dalším působení.

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články