Los čtvrtfinále MOL Cupu v pátek od 10:00 | SK Slavia Praha
Více

Los čtvrtfinále MOL Cupu v pátek od 10:00

Slávisté dokázali dvěma brankami v prodloužení projít přes Hradec Králové a na cestě za obhajobou trofeje tak už stojí jen sedmero vyzyvatelů.

V osudí čeká na sešívané jeden z týmů: SFC Opava, FK Jablonec, FC Viktoria Plzeň, FC Zlín, AC Sparta Praha, FC Slovan Liberec a FK Dukla Praha. Mužstva nejsou v této fázi soutěže rozdělena na nasazená a nenasazená, organizátorem utkání bude prvně vylosovaný tým.

Los čtvrtfinále domácího poháru proběhne v pátek 8. prosince od 10:00 a v přímém přenosu ho odvysílá ČT sport.

Úřední termín čtvrtfinálových klání byl stanoven na středu 28. února 2024.

Aktuálně

Staněk nahradil na soupisce pro UEL zraněného Koláře

4. 3. 2024
Slávistickou soupisku pro Evropskou ligu doplnil brankář Jindřich Staněk, který na soupisce nahradil zraněného Ondřeje Koláře.

Běží předprodej pro permanentkáře na domácí AC Milán

4. 3. 2024
Vstupenky na domácí odvetu osmifinále Evropské ligy proti AC Milán se začaly prodávat v předprodeji pro majitele permanentních vstupenek ve čtvrtek 29. února. Ve druhé fázi prodeje si budou moci koupit permanentkáři jeden další lístek, případná 3. fáze bude vyhrazena pro členy Odboru přátel a Fanklubu. Volný prodej začne 11. března pouze v případě volné kapacity.

Šachy a výborná obrana. Mojmír? Neskutečný výkon

3. 3. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po bezbrankové remíze na Letné o změnách v rozestavení i sestavě, debutu Jindřicha Staňka, výkonech Tomáše Vlčka a Mojmíra Chytila, remíze i situaci v tabulce.

Další články