Eduardo Santos přestupuje do Bragantina | SK Slavia Praha
Více

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Eduardo Santos ve Slavii strávil půl sezony, po příchodu z Karviné odehrál 18 zápasů, zahrál si ve FORTUNA:LIZE a Evropské konferenční lize.

V dubnu 2023 odešel na hostování do rodné Brazílie, v dresu Red Bull Bragantino pravidelně nastupoval a pomohl v nové sezoně se vzestupem Bragantina až na konečné šesté místo v brazilské Sérii A, které znamená kvalifikaci do předkola Poháru osvoboditelů. V červenci si ale Eduardo Santos poranil křížný vaz v koleni a od té doby je na marodce.

Red Bull Bragantino je součástí fotbalových klubů pod záštitou výrobce energetických nápojů Red Bull, pod které patří také RB Lipsko, FC Red Bull Salzburg a New York Red Bulls. Na brazilského stopera uplatnilo Bragantino opci, která byla součástí dohody klubů o hostování.

Edu, přejeme ti v novém angažmá hodně štěstí a hlavně pevné zdraví.

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články