MATCHDAY Boleslav. Holi, body a Princezna | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY Boleslav. Holi, body a Princezna

16 064 diváků, tři body z duelu se silnou Mladou Boleslaví, více než stylový návrat Tomáše Holeše. Věru povedený večer! Prožijte jej znovu prostřednictvím kamer MATCHDAY.

Poslední ligový domácí duel roku 2023 orámovali svými trefami Tomáš Holeš a proměněnou penaltou Václav Jurečka. Oba góly padly po pauze, první poločas změnu skóre nezajistil.

Na co se v novém dílu MATCHDAY můžete těšit?

Vezmeme vás do fanzóny, kde byl před utkáním rozsvícen vánoční stromek. Znovu uslyšíte krásné tóny Princezny Slavie, v podání dětského sboru Petrklíč z pražských Řeporyjí zněla před stadionem i přímo na trávníku před výkopem utkání.

DĚKUJEME za úžasný zážitek!

O dojmy z cenné výhry se podělí Tomáš Holeš, který se gólově prosadil poprvé od 27. srpna, stylově tak orámoval návrat do sestavy po svalovém zranění a svůj jubilejní 100. ligový zápas v dresu Slavie.

Uslyšíte i úspěšného penaltového exekutora Václava Jurečku, ze značky pokutového kopu se prosadil počtvrté z pěti svých pokusů, a zaznamenal svou sedmou trefu v probíhajícím ročníku FORTUNA:LIGY. Do kamery odpovídal také Aleš Mandous, který po Holešově vystřídání navlékl kapitánskou pásku.

Tradičně zavítáte do kabiny, na děkovačku a uvidíte toho samozřejmě mnohem víc.

Ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti. A těšíme se na vás ve čtvrtek na duelu se Servette FC. Historický úspěch v podobě prvního místa ve skupině evropských pohárů je blízko.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články