ONLINE: Od 18:45 UWCL proti St.Pöltenu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 UWCL proti St.Pöltenu

Fotbalistky Slavie čeká od 18:45 třetí vystoupení ve skupině Ligy mistryň. Na hřišti v NV Aréně se utkají s rakouským St. Pöltenem, týmem, se kterým remizovaly na stejném stadionu v minulém ročníku soutěže. Utkání můžete sledovat živě.

Trenérský tým v čele s Karlem Pitákem udělal oproti poslednímu utkání Ligy mistryň s norským Brannem několik změn v sestavě. Pravý kraj zálohy obstará od začátku zápasu Gabriela Šlajsová, ve stoperské dvojici nastupuje zkušená kapitánka týmu Diana Bartovičová s Lucií Bendovou. Levou stranu obranné čtveřice má na starosti Michaela Xiao, branku Slavie bude hlídat jednička týmu Olivie Lukášová. Ve středu pole bude Franny Černá, Molly MCLaughlin a Tereza Krejčiříková, která se vrací do sestavy po dlouhém zranění kolene. Na křídlech bude pendlovat Michaela Khýrová a Haleigh Stackpole, v útoku dostala přednost Karolína Křivská, která bude čekat na svoji druhou branku za Slavii v Lize mistryň. Na lavičce je připraveno zasáhnout do hry dvanáct náhradnic, včetně uzdravené Terezy Szewieczkové.

Zdravotní problémy nepustí do hry Simonu Necidovou.

Sestava: Lukášová, Bartovičová, Bendová, Xia, Šlajsová, MCLaughlin, Krejčiříková, Khýrová, Černá, Stackpole, Křivská
Lavička: Fuchsová, Bryscejnová, Veselá, Surová, Košíková, Divišová, Šurnovská, Szewieczková, Růžičková, Morávková, Nekesa

Výkop zápasu v NV Aréně je v 18:45, přímý přenos můžete sledovat na youtube kanálu DAZN.


Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články