Pomoc zasaženým tragédií na FF UK | SK Slavia Praha
Více

Pomoc zasaženým tragédií na FF UK

Nadační fond Slavie věnuje milion korun na pomoc zasaženým tragédií na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Zároveň vyzýváme všechny slávisty, aby se zapojili do této sbírky.

Přispět můžete ať už skrze Nadační fond Univerzity Karlovy nebo zasláním částky na účet Nadačního fondu Slavie se zprávou pro příjemce FFUK. Tyto příspěvky poté převedeme ve prospěch Nadačního fondu UK.

Sbírka NF UK: https://nf.cuni.cz/NFN-21.html
Účet NFS: 123-9937850267/0100

Naše myšlenky jsou s vámi i vašimi blízkými.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články