Trénink pro Romana aneb plníme hvězdná přání | SK Slavia Praha
Více

Trénink pro Romana aneb plníme hvězdná přání

Roman, velký slávista, který bojuje s postupnou ztrátou zraku. Než se mu svět rozplyne před očima úplně, přál si se podívat do zákulisí legendárního Edenu a setkat se se svými idoly. Pro nás maličkost, pro něj velká dávka energie do dalších dní.

Společně s kamarádem odstartoval Roman své vysněné odpoledne ve slávistickém muzeu. Od prvního okamžiku bylo zřejmé, jak moc pro něj náš klub znamená. Nadšení vyzařovalo u každé trofeje i dresů klubových legend. I proto jsme Romanovi umožnili ještě další návštěvu muzea v budoucnu i s výkladem erudovaného průvodce Václava Petráka.

Poté se ve společnosti Přemysla Kováře přesunul Roman na tréninkové hřiště, kde se současné hvězdy zahřívaly v bagu. Seznámil se se zbytkem realizačního týmu v čele s Jindřichem Trpišovským, ke kterému Roman hodně vzhlíží. Na závěr dostal od kluků VIP lístky na zápas Evropské ligy. Po zážitku z trávníku se všichni přesunuli do kabiny, kde měl Roman možnost vyfotit se s hráči a prohodit pár slov se svým oblíbencem Lukášem Provodem.

Romane, za celý klub držíme palce a moc rádi jsme ti splnili tvůj sen!

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články