Vánoční nadílka pro Klokánky | SK Slavia Praha
Více

Vánoční nadílka pro Klokánky

Plnění přání je naší milou povinností a výsadou nejen v čase vánočním. Ty vyřčené nejmladšími z Fondu ohrožených dětí Klokánek ve Štěrboholech doručili za kabinu osobně Stanislav Tecl a Přemysl Kovář.

Doručit vzácnou nadílku přímo z kabiny našeho A-týmu. Takový úkol čekal na „Teclíka“ s „Přémou“. Kam? Do zařízení Fondu ohrožených dětí Klokánek v pražských Štěrboholech. Děti na začátku prosince vyrobily přes dvacet různých přáníček, která jsme pověsili na náš červenobílý strom přímo v Edenu. No a společně s našimi hráči a dalšími zaměstnanci v klubu jsme je do posledního splnili. A hlavně i včas doručili.

Panenka s postýlkou pro Klárku, tenisky pro Zdeňka nebo například hasičské auto pro Jardu. „Jsme moc rádi, že jsme mohli udělat dětem o něco hezčí Vánoce. Věříme, že dárky, stejně tak jako společně strávené předvánoční odpoledne, jim udělalo radost," uvedla Michaela Schejbalová, CSR manažerka SK Slavia Praha.

„Děkujeme nejen za dárky a těšíme se na další společné aktivity,“ dodala Petra Vídeňská, ředitelka Klokánku Štěrboholy.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články