B-tým zahájil zimní přípravu | SK Slavia Praha
Více

B-tým zahájil zimní přípravu

Slávistický B-tým se sešel znovu po novém roce k prvním tréninkům. Svěřence trenéra Davida Střihavky čeká soustředění v Nymburce a šest přípravných duelů. Start jarní části sezony je na programu první víkend v březnu.

Mladí slávisté se poprvé v novém roce sešli na startu zimní přípravy 8. ledna na Xaverově. Sešívané čekají dva týdny trénování v Praze, včetně prvního přípravného utkání s Velvary 13. ledna na Xaverově. Následně tým Davida Střihavky odcestuje na soustředění do Nymburka.

V Nymburce stráví sešívaní šest dní od 15. do 20. ledna. Po návratu z přípravného kempu vyzvou slávisté v přípravném utkání například Viktorii Žižkov nebo rezervu německého Norimberku. První jarní kolo ČFL skupiny A je na programu 3. března. Slávisté v něm vyzvou pražskou Admiru od 10:15 na umělé trávě v Edenu.

„Po delší pauze jsme se opět těšili na první trénink. V novém roce jsme se sešli v podstatě všichni zdraví. V přípravě nás čeká soustředění v Nymburce a šest přípravných zápasů. Na jaro budeme připraveni a budeme chtít splnit ten náš cíl, který nás celou sezonu provází,“ těšil se po prvním tréninku v novém roce trenér David Střihavka.

8. ledna První trénink Xaverov
13. ledna, 11:00 SK Slavia Praha - FC Slovan Velvary Eden
15. - 20. ledna Soustředění Nymburk
27. ledna, 11:00 SK Sokol Brozany - SK Slavia Praha Brozany
3. února, 11:15 SK Slavia Praha - FK Viktoria Žižkov Xaverov
10. února, 10:30 FC Bayern Mnichov – SK Slavia Praha Mnichov
17. února, 13:30 SK Slavia Praha – 1. FC Norimberk „B“ Xaverov
25. února, 12:30 FK Mladá Boleslav „B“– SK Slavia Praha Mladá Boleslav
3. března, 10:15 – 1. jarní kolo SK Slavia Praha – FK Admira Praha Eden UMT

Kádr na startu zimní přípravy

Slávistický B-tým dostal na jaro drobných změn. David Planka zamířil na hostování do druholigové Vlašimi. Matěj Žitný, Daniel Toula a Victor Boluwatife Ogungbayi zahájili přípravu s A-týmem. Naopak k rezervě se připojil útočník Samuel Pikolon a záložník Jakub Dufek, kteří na podzim nastupovali za U19. Z hostování v Hostouni se k B-týmu připojil zpět brankář Tomáš Kolodziej a z Karviné se vrátil Michal Hošek. Pro druhého zmíněného v současné době klub hledá angažmá na hostování. Pregnon Bahi a Boris Koffi se k týmu připojí v průběhu přípravy.

„Kádr dostál drobných změn. Opustil nás David Planka, který odešel na hostování do Vlašimi, Jakub Kopáček podepsal smlouvu v Táborsku a Bolu se připravuje s áčkem. Je to pro nás citelná ztráta, ale pro ty kluky odměna za to, jaké podávali výkony. Na druhou stranu nám teď vznikne prostor v sestavě pro hráče, kteří se chtějí ukázat. K týmu se naopak napevno připojil Samuel Pikolon a do přípravy s námi jde také Jakub Dufek,“ okomentoval stav kádru slávistického béčka hlavní trenér Střihavka.

Brankáři: Dvořák, Kolodziej, Slavata
Hráči: Behenský, Bejbl, Dufek, Hájek, Hunal, Hošek, Jelínek T., Jinoch Jos., Konečný, Pech Dom. Pikolon, Piták, Pudil A., Pudil M., Rama, Sy, Švec, Škoda, Trédl, Voriazidis, Zachoval

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články