Předvánoční posezení s legendou pro seniory | SK Slavia Praha
Více

Předvánoční posezení s legendou pro seniory

Svátky tráví většina z nás v rodinném kruhu. Senioři z domova Zahradní Město takovou možnost nemají. Rozhodli jsme se jim předvánoční čas zpříjemnit a kromě dárků přivézt na posezení i jednu sešívanou legendu.

Ivo Knoflíček, legendární útočník našeho klubu. To byl ten nečekaný host odpoledního sedánku v Domově pro seniory Zahradní Město. Rozdal dárky a přidal navíc i vzpomínky a historky nejen ze Slavie, ale také z československé fotbalové reprezentace. Atmosféra rozzářila všechny přítomné.

„Ať už jdeme na fotbal nebo někdo přijde na návštěvu, je to pro naše babičky a dědečky obrovská radost a dodává jim to vždy úsměv a energii na několik dní i týdnů. Místa na zápasy v jarní části, které Slavia nabízí pro seniory zdarma, už máme samozřejmě rezervované a doporučuji to všem,“ řekla a zároveň vybídla vedoucí zdravotnického úseku Domova pro seniory Zahradní Město, Štěpánka Čtvrtníčková.

„Speciální akci „vezmi babičku a dědu na fotbal“ jsme letos pořádali v říjnu, který byl celý věnovaný seniorům. V obdobných aktivitách, jak dokazuje tato návštěva, však budeme pokračovat i v roce 2024 a po celý kalendářní rok,“ dodala Michaela Schejbalová, CSR manažerka SK Slavia Praha.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články