Ve čtvrtek 18. 1. odložený zápas UWCL v Mladé Boleslavi | SK Slavia Praha
Více

Ve čtvrtek 18. 1. odložený zápas UWCL v Mladé Boleslavi

Fotbalistky Slavie čeká první utkání nového roku 2024. Z důvodu výměny trávníku na stadionu v Edenu se odložené utkání Ligy mistryň proti rakouskému St.Pöltenu odehraje v Mladé Boleslavi a to ve čtvrtek 18. ledna od 18:45 hodin. Vstup na utkání je zdarma.

Čtvrté utkání fotbalistek Slavie v základní skupiny Ligy mistryň muselo být v prosincovém termínu z důvodu tragických událostí na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze odloženo. Na stadionu v Edenu dochází aktuálně k výměně trávníku a jeho kvalitní přípravě na jarní část sezony, proto bylo odložené utkání přesunuto na stadion v Mladé Boleslavi, kde to slávistky velmi dobře znají z minulého ročníku, kde čelily ve skupině stejnému soupeři. S pouhým bodem ze tří skupinových zápasů se slávistky ocitly v situaci, kdy je každá vaše podpora v hodnotě zlata. Přijďte je povzbudit k získání prvních vítězných bodů a vstřelení branky v této sezoně Ligy mistryň.

Vstupenky na utkání

Vstupenky na utkání jsou pro všechny fanoušky zdarma. Na stadion Lokotrans Areny se dostanete vstupem č. 1 bez nutnosti se prokazovat vstupenkou či jiným dokladem. Můžete si vybrat libovolné volné místo v rámci sektorů H-K, které jsou pro tento zápas otevřeny.

Refundance vstupenek

Vstupenky zakoupené na původní termín 21. prosince budou refundovány v plném rozsahu. V případě nákupu online se automaticky částka připíše zpět na účet, ze kterého byla provedena platba. V případě nákupu na pokladnách nás prosím kontaktujte na email vstupenky@slavia.cz, kde se domluvíme na dalším postupu refundace.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.


Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články