Daniel Toula prodloužil smlouvu se Slavií | SK Slavia Praha
Více

Daniel Toula prodloužil smlouvu se Slavií

Stále teprve osmnáctiletý útočník Daniel Toula prodloužil smlouvu ve Slavii do léta 2027.

Toula začínal s fotbal v šesti letech ve Slavii, když jako malý kluk přišel na nábor do mládežnické akademie. Prošel všemi mládežnickými kategoriemi a v sezoně 2021/2022 získal s kategoriemi U17 i U19 mistrovský titul. Stal se také vítězem Československého poháru, když sešívaní porazili slovenského mistra U19 AS Trenčín 4:2.

V sezoně 2022/2023 zasáhl za nejstarší dorosteneckou kategorii do utkání UEFA Youth League proti Genku. Od léta 2023 je stabilním členem kádru B-týmu, ve kterém se v útoku mimo jiné střídá s Milanem Škodou. „S Milanem se mi hraje skvěle. Na tréninku vždy koukám, jak zakončuje. Je to strašně dobrý člověk, a ještě lepší fotbalista. Když s ním mohu trénovat, byla by chyba se od něj neučit,“ přibližuje Daniel Toula.

V aktuální sezoně nastoupil Toula do patnácti zápasů v ČFL a podařilo se mu vstřelit pět gólů. „Jsem rád, že jsem mohl týmu pomoct. Naskočit do všech zápasů a dát pět gólů je pro mě něco neskutečného. Přál bych si dát ale gólů více,“ říká Toula.

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky na turnajích ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články