ONLINE: Od 18:45 UWCL proti St. Pöltenu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 UWCL proti St. Pöltenu

Slávistky čeká utkání Ligy mistryň, v 18:45 se na stadionu Lokotrans Areny v Mladé Boleslavi utkají s rakouským St. Pöltenem o další velmi cenné body ve skupině B. Jakou sestavu posílá do zápasu trenér Karel Piták?

Trenérský tým žen v čele s hlavním trenérem Karlem Pitákem udělal oproti poslednímu venkovnímu utkání Ligy mistryň proti St. Pöltenem jednu změnu v sestavě. V brance nastupuje jednička Olivie Lukášová, před ní bude ve stoperské dvojici řídit obranu kapitánka týmu Diana Bartovičová společně s Lucii Bendovou. Kraje obrany bude mít na starosti Gabriela Šlajsová a Michelle Xiao. Ve středu pole bude působit Franny Černá, Molly MCLaughlin a Tereza Szewieczková, která se do základní sestavy vrací po osmi měsících. Na křídlech sestavy bude pendlovat Michaela Khýrová s Terezou Krejčiříkovou, v útoku bude Karolína Křivská.

Zdravotní potíže nepustí do hry Petru Divišovou.

Sestava: Lukášová, Bartovičová, Bendová, Šlajsová, Xiao, MCLaughlin, Szewieczková, Krejčiříková, Khýrová, Křivská, Černá
Náhradnice: Fuchsová, Bryscejnová, Nekesa, Košíková, Keene, Stackpole, Šurnovská, Kroupová Růžičková, Veselá, Necidová, Morávková

Utkání můžete sledovat v přímém přenosu od 18:45 na youtube kanálu DAZN.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články