Lístek zpátky do dětství, na věčnou Slavii. Hvězdné přání pro Daniela | SK Slavia Praha
Více

Lístek zpátky do dětství, na věčnou Slavii. Hvězdné přání pro Daniela

Daniel žije pro červenobílé barvy od malička. Bohužel nemůže Slavii podporovat naplno. Rodák z Prahy totiž už několik let bojuje s vážnou nemocí. I přesto stále fandí a posílá podporu našim klukům všemi způsoby, a tak jsme se mu to rozhodli vrátit. Zážitkem, který ho dostal nejen zpět do hlediště.

Ve společnosti své maminky za námi Daniel (39) přicestoval doslova přes hranice, a to z Rakouska. Jeho přáním bylo podívat se na nový stadion a zavzpomínat si na dětství, kdy pravidelně chodíval podporovat svůj oblíbený pražský klub ještě na původní severní tribunu. To se mu také splnilo.

Vzali jsme je oba na předvánoční utkání s Mladou Boleslaví. Atmosféra byla díky adventnímu času a bohatému programu opravdu speciální. Fanzónou i Edenem se rozezněla slávistická „Princezna“ v podání dětského sboru. Mráz šel po zádech nejen díky počasí. Daniel nebyl výjimkou. Vychutnával si tento moment přímo z trávníku ve společnosti jeho oblíbených hráčů.

Kdyby si mohl z kabiny vybrat jednoho favorita, byl by jím Honza Bořil. Jak Daniel říká, díky tomu „čím si prošel a jak se dostal zpátky, tak je to asi pro mě nejvíc – největší hráč“ a bezesporu také motivace bojovat v těchto těžkých životních etapách jako kapitán.

Náš vzácný host se po setkání se svými hvězdami a kulturním zážitku přesunul na Tribunu Sever, kde si užil část zápasu a zavzpomínal na staré časy. Poté si sedl do tepla VIP prostor a užil si klání s vítěznou tečkou naplno. Zase zpět v Edenu a se vším všudy.

Bylo nám potěšením, splnit Ti přání, Danieli. Přejeme hodně sil do dalších dnů!


Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články