MATCHDAY: Haló? Juras na plac, Ivan kameramanem | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY: Haló? Juras na plac, Ivan kameramanem

Že to byl jen přípravný zápas? Nevadí! MATCHDAY pro vás máme i z vítězného souboje s AIK Stockholm (2:0). A co víc, z části se o něj za kamerou postarali Ivan Schranz s Tarasem Kačarabou. Tak příjemnou zábavu, slávisti!

Estádio Algarve, dějiště skupinových utkání EURO 2004 a také naše útočiště pro druhou prověrku portugalské přípravy. Vydejte se vstříc zapadajícímu slunci spolu s námi.

Po cestě na malebný stadion nás kromě silného větru zastihla i duha, která jakoby přála štěstí dvojici nových kapitánů. Pásku si v první půli navlékla zimní posila Ondra Zmrzlý, ve druhém dějství ji na paži hrdě nosil slávistický odchovanec Honza Sirotník, který znovu udržel čisté konto. Oba se s vámi o své zážitky samozřejmě podělí.

Velký den zažil také mládežník Jan Lacko, jeho střídání ale nebylo jen tak. Zdeněk Houštecký totiž nebral hlavnímu trenérovi telefon, a tak si Jindřich Trpišovský musel pořádně procvičit hlasivky. Jak ale víte, všechno dobře dopadlo!

Tradičně vás vezmeme také do poločasové kabiny a na tribuny, kde místo fanoušků tentokrát fandili sami hráči. O zábavu určitě nebude nouze, vždyť za kamerou byl i Ivan Schranz. Vyzpovídáme navrátilce po zranění Matěje Juráska, jaké měl na hřišti plány?

Podíváme se na krásné góly Oscara Dorleyho s Petrem Ševčíkem i na precizní přípravu kuželů od Martina Třasáka. Zkrátka a dobře, je toho hodně. Hezkou zábavu!

Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články