ONLINE: Od 18:45 UWCL proti Brannu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 UWCL proti Brannu

Fotbalistky Slavie se chystají na svůj poslední domácí zápas ve skupině Ligy mistryň, kdy jim v Lokotrans Areně bude od 18:45 čelit norský Brann. Jaká sestava nastoupí do zápasu?

Trenér Karel Piták se rozhodl pro stejnou sestavu, jakou nasadil minulý týden proti rakouskému St. Pöltenu. Branku Slavie bude střežit Olivie Lukášová, stoperská dvojice bude ve složení Lucie Bendová a kapitánka týmu Diana Bartovičová. Na krajích obrany bude Gabriela Šlajsová a Michelle Xiao. Střed pole bude ve složení Franny Černá, Molly MCLaughlin a Tereza Szewieczková. Na krajích sestavy bude Tereza Krejčiříková a Haleigh Stackpole. V útoku bude Karolína Křivská.

Zdravotní problémy nepustí do zápasu střelkyni z minulého zápasu Michaelu Khýrovou.

Sestava: Lukášová, Bartovičová, Bendová, Šlajsová, Xiao, MCLaughlin, Szewieczková, Krejčiříková, Stackpole, Křivská, Černá
Náhradnice: Fuchsová, Bryscejnová, Nekesa, Košíková, Keene, Kroupová, Šurnovská, Divišová, Morávková, Růžičková, Veselá, Necidová

Utkání můžete sledovat živě od 18:45 po registraci na stránkách www.dazn.com.

Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články