Totální podcast s Jaroslavem Tvrdíkem | SK Slavia Praha
Více

Totální podcast s Jaroslavem Tvrdíkem

Pavel Tykač, posily, nová akademie, navýšení kapacity, aktivity za hranicemi hřiště, tendr na TV a marketingová práva nebo reforma profesionálního fotbalu. Témat pro první díl nové řady Totálního podcastu s Jaroslavem Tvrdíkem bylo hodně. Slávistky a slávisti, tohle si určitě dejte!

Třicátý první díl Slavia – Totálního podcastu s šéfem klubu Jaroslavem Tvrdíkem naleznete od dnešních 20:00 na Spotify, Apple Podcasts a samozřejmě na našem YouTube kanále SlaviaTV.

Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články