ONLINE: Od 18:45 UWCL proti Lyonu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 UWCL proti Lyonu

Fotbalistky Slavie čeká na závěr skupiny Ligy mistryň velký zápas. Ve středu 31. ledna se od 18:45 postaví na hřišti franouzských šampionek z Lyonu. Jakou sestavu posílá na hřiště trenér Karel Piták?

V brance zůstává Olivie Lukášová, pětičlenná obrana bude ve složení Gabriela Šlajsová, Alika Keene, Lucie Bendová, Michelle Xiao a kapitánka týmu Diana Bartovičová. Do záložná řady se postaví Haleigh Stackpole, Molly MCLaughlin, Franny Černá a Tereza Krejčiříková. Na hrotu útoku hraje od první minuty osamocená Tamara Morávková. Zdravotní problémy nepustí do hry Michaelu Khýrovou.

Sestava: Lukášová, Bartovičová, Keene, Bendová, Šlajsová, Krejčiříková, Stackpole, MCLaughlin, Morávková, Černá, Xiao
Lavička: Bryscejnová, Fuchsová, Nekesa, Křivská, Košíková, Veselá, Necidová, Šurnovská, Růžičková, Szewieczková, Divišová

Výkop zápasu je od 18:45. Informace z utkání sledujte na našich sociálních sítích, přímý přenos můžete sledovat na stránkách www.dazn.com.

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články