
Jakub Hromada bude hostovat v Rapidu Bukurešť
4. 2. 2024, Redakce
Jakub Hromada stráví jarní část sezony v Rumunsku, na půlroční hostování s opcí na přestup odchází do Rapidu Bukurešť.
Majitel tří mistrovských titulů a čtyřnásobný vítěz domácího poháru zasáhl na podzim do sedmi ligových střetnutí, tři starty zapsal v základní skupině G Evropské ligy, kterou slávisté dovedli k historickému prvenství.
Ve větší porci minut mu zabránilo zranění, se kterým laboroval na přelomu září a října. Na portugalském soustředění v Algarve se 27letý slovenský záložník představil proti dánskému Sönderjyske, když odehrál první poločas (4:0).
Rapidu Bukurešť, který koučuje italský trenér Cristiano Bergodi, patří po 23 odehraných kolech Ligy 1 třetí příčka se stejným počtem bodů, jakým disponuju druhá Kluž. Tabulce vládne suverénní FCSB.
Hromadič, ať se ti v Rumunsku daří!