MATCHDAY Moravce. Generálka s přesahem | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY Moravce. Generálka s přesahem

Poslední přípravný duel? Výhra, čtyři góly v síti Zlatých Moravců. Přes milion korun vybraných na koupi a výbavu terénních sanitek, které poputují na Ukrajinu. Vydařená akce! MATCHDAY na ní nemohl chybět.

Díky všem, kteří byli součástí 6 214hlavého publika přímo na stadionu, i těm, co pomohli a přispěli na dálku.

Na co se v novém dílu MATCHDAY můžete těšit?

Zavítáte do fanzony, kde jsme zpovídali fanouška ViONU, který vážil 450 kilometrů dlouhou cestu, i na netradiční rozcvičku, která probíhala mimo hlavní hřiště.

Prožijete emotivní úvod utkání, na které jeho přímí aktéři vynesli žluté trikoty s nápisem „We Stand With Ukraine“. Uvidíte branky i následné gólové radosti Lukáše Provoda, Mojmíra Chytila, Václava Jurečky a Ivana Schranze.

Těšit se můžete na ohlasy Davidy Zimy, který se po 2,5 letech znovu představil v Edenu, a Mojmíra Chytila, autora gólu a povedené asistence.

Před mikrofon zamířili i hosté ze Slovenska, trenér Michal Hipp a obránce Matúš Čonka, oba část kariéry navlékali červenobílý dres.

Ať se vám nový MATCHDAY líbí, slávisti. Těšíme se na vás v neděli proti Jablonci. Budeme vás potřebovat! Lístky můžete zakoupit ZDE.

Aktuálně

Staněk nahradil na soupisce pro UEL zraněného Koláře

4. 3. 2024
Slávistickou soupisku pro Evropskou ligu doplnil brankář Jindřich Staněk, který na soupisce nahradil zraněného Ondřeje Koláře.

Šachy a výborná obrana. Mojmír? Neskutečný výkon

3. 3. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po bezbrankové remíze na Letné o změnách v rozestavení i sestavě, debutu Jindřicha Staňka, výkonech Tomáše Vlčka a Mojmíra Chytila, remíze i situaci v tabulce.

Hned ten vůbec největší zápas! Nebál jsem se

3. 3. 2024
Jindřich Staněk při své soutěžní premiéře v dresu Slavie vychytal čisté konto v 310. derby a po zápase souboj s odvěkým rivalem hodnotil na tiskové konferenci.

Další články