Ondřej Kričfaluši přestupuje do Teplic | SK Slavia Praha
Více

Ondřej Kričfaluši přestupuje do Teplic

Mládežnický reprezentant Ondřej Kričfaluši přestupuje do Teplic, Slavia má právo koupit devatenáctiletého stopera zpět za předem smluvených podmínek.

Na Stínadlech ze Slavie už hostují Petr Hronek, Daniel Fila a Albert Labík. „Věříme, že Ondra prokáže na prvoligové úrovni naplno svůj potenciál. Přejeme mu hodně štěstí. Zároveň máme jasně nastavené podmínky, za kterých se Ondra v budoucnu bude moci vrátit do Slavie,“ říká k přestupu sportovní manažer A-týmu Přemysl Kovář.

Kričfaluši začínal s fotbalem v klubu SK Kraslice na Karlovarsku. Následně prošel mládežnickými kategoriemi v Baníku Sokolov, v roce 2018 uskutečnil svůj přestup do červenobílých barev.

V sezoně 2021/2022 získal s kategorií U19 mistrovský titul v I. Celostátní dorostenecké lize, stal se také vítězem Československého poháru, když sešívaní porazili slovenského mistra U17 AS Trenčín 1:0.

Za A-tým debutoval 194 cm vysoký obránce 21. srpna 2022 v zápase s Pardubicemi, když naskočil z lavičky na 16 minut. V loňské sezoně odehrál za Slavii v šesti ligových zápasech celkem 43 minut. Českou republiku reprezentoval v kategoriích do 19 i 20 let.

Na podzim Kričfaluši hostoval v druholigové Vlašimi, kde odehrál 15 soutěžních zápasů.

Ať se ti na nové adrese daří, Kričfa!

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články