Společnost Powertica prémiovým partnerem klubu | SK Slavia Praha
Více

Společnost Powertica prémiovým partnerem klubu

S hrdostí oznamujeme, že se společnost Powertica stala novým prémiovým partnerem fotbalového klubu SK Slavia Praha.

„S velkou radostí vítáme nové partnerství se společností Powertica a těšíme se na společné aktivity a příležitosti, které nám toto spojení přinese,“ uvedl předseda představenstva SK Slavia Praha Jaroslav Tvrdík.

Powertica je obchodní společností, která je aktivní na evropských komoditních trzích, zejména s elektřinou, plynem, emisními povolenkami, ropou a finančními deriváty s energiemi. V České republice se Powertica především prostřednictvím své obchodní společnosti Powertica Energie a.s. orientuje na dodávky elektřiny a plynu koncovým zákazníkům.

Jejím klíčovým segmentem jsou střední a velké společnosti z oblasti průmyslu, služeb a v neposlední řadě i státní správy. V letošním roce realizuje dodávky elektřiny v objemu 2,7 TWh. Generální ředitel a předseda představenstva Powertica Energie a.s. pan Martin Ludvík ke skutečnosti navázání partnerství uvádí: „Využili jsme mimořádné příležitosti. Potřebujeme seznámit veřejnost a naše partnery a zákazníky s novou značkou a místo na slávistickém dresu je pro to úplně ideální“. Konečným beneficientem Powertica je pan Pavel Tykač.Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články