Totální podcast s Petrem Krejčím | SK Slavia Praha
Více

Totální podcast s Petrem Krejčím

Do služeb sešívaných barev vstoupil už v roce 2008. Postupně se propracoval až na hlavu zdravotnické péče slávistického A-týmu. Jaký servis mají naši hráči, v čem je stadion Eden medicínsky unikátní nebo jakou roli hrají zdravotní prohlídky v rámci přestupových období. Vedoucí týmu lékařů SK Slavia Praha MUDr. Petr Krejčí se rozpovídal nejen o tom, jak se starat o profesionální sportovce.

Třicátý třetí díl Slavia – Totálního podcastu s MUDr. Petrem Krejčím naleznete od dnešních 20:00 na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcast a také na našem YouTube kanále Slavia TV.

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články