ONLINE: Od 18:00 první jarní kolo s Jabloncem | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 první jarní kolo s Jabloncem

Slávisté zahajují jarní část sezony ve Fortuna Areně proti Jablonci. V sestavě nechybí uzdravení Tomáš Holeš a Conrad Wallem.

V úvodním duelu jarní části bude branku sešívaných hájit Aleš Mandous, stoperskou trojici před ním tvoří Lukáš Masopust, Igoh Ogbu a Tomáš Holeš. Kraje mají na starosti David Douděra s Conradem Wallemem.

Oscar hraje 150. soutěžní zápas za Slavii ve středu pole po boku Petra Ševčíka a Lukáše Provoda. Další jubilant startuje v útoku, Václav Jurečka hraje 150. ligový zápas a na hrotu nastupuje společně s Mojmírem Chytilem. Zimní posily David Zima, El Hadji Malick Diouf a Ondřej Zmrzlý začínají na lavičce.

Ze zdravotních důvodů chybí Matěj Jurásek, Christos Zafeiris, Sheriff Sinyan, Jindřich Staněk a dlouhodobě zraněný David Pech.

SESTAVA: Mandous – Masopust, Ogbu, Holeš, – Douděra, Ševčík, Oscar, Wallem – Provod – Jurečka, Chytil

LAVIČKA: Kolář – Zima, Tijani, Tecl, Diouf, van Buren, Bořil, Schranz, Vlček, Tomič, Zmrzlý

Zápas začíná od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport!

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

ONLINE: Od 11:00 příprava proti polskému Śląsku Wrocław

19. 7. 2024
Slávistky se v Horních Měcholupech chystají na své první přípravné utkání, kde vyzvou polský Śląsk Wrocław. Jakou sestavu pro tento zápas zvolil trenérský štáb pod vedením Jiřího Vágnera?

Pomoc dětským pacientům: Tým legend Slavie v Herálci

19. 7. 2024
Tým legend SK Slavia Praha, pod patronací heráleckého rodáka Stanislava Tecla, se tentokrát představí v Herálci u Havlíčkova Brodu. Přijďte podpořit charitativní utkání Nadačního fondu Slavie v sobotu 27. července od 16 hodin. Celý výtěžek poputuje na pomoc Dětskému oddělení Havlíčkobrodské nemocnice.

Brankářka Vanesa Jílková přichází do Slavie

19. 7. 2024
Po ročním hostování v Lokomotivě Brno se k A-týmu žen připojila Vanesa Jílková. Osmnáctiletá reprezentační brankářka podepsala v Edenu několikaletou smlouvu.

Další články