ONLINE: Od 18:00 první jarní kolo s Jabloncem | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 první jarní kolo s Jabloncem

Slávisté zahajují jarní část sezony ve Fortuna Areně proti Jablonci. V sestavě nechybí uzdravení Tomáš Holeš a Conrad Wallem.

V úvodním duelu jarní části bude branku sešívaných hájit Aleš Mandous, stoperskou trojici před ním tvoří Lukáš Masopust, Igoh Ogbu a Tomáš Holeš. Kraje mají na starosti David Douděra s Conradem Wallemem.

Oscar hraje 150. soutěžní zápas za Slavii ve středu pole po boku Petra Ševčíka a Lukáše Provoda. Další jubilant startuje v útoku, Václav Jurečka hraje 150. ligový zápas a na hrotu nastupuje společně s Mojmírem Chytilem. Zimní posily David Zima, El Hadji Malick Diouf a Ondřej Zmrzlý začínají na lavičce.

Ze zdravotních důvodů chybí Matěj Jurásek, Christos Zafeiris, Sheriff Sinyan, Jindřich Staněk a dlouhodobě zraněný David Pech.

SESTAVA: Mandous – Masopust, Ogbu, Holeš, – Douděra, Ševčík, Oscar, Wallem – Provod – Jurečka, Chytil

LAVIČKA: Kolář – Zima, Tijani, Tecl, Diouf, van Buren, Bořil, Schranz, Vlček, Tomič, Zmrzlý

Zápas začíná od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport!

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články