Proběhl otevřený trénink pro malé brankáře | SK Slavia Praha
Více

Proběhl otevřený trénink pro malé brankáře

Na začátku února proběhl první otevřený trénink mládežnické akademie. Brankářský trénink si přišlo vyzkoušet na 60 malých talentů.

Mládežnická akademie na začátku února uspořádala otevřený trénink pro zájemce z řad malých brankařů. Otevřený trénink spočíval ve vyzkoušení si tréninkové jednotky pod vedením trenérů z mládežnické akademie SK Slavia Praha.

V rámci otevřeného tréninku si jeho účastníci prošli třemi stanovišti, na kterých je čekali trenéři brankařů akademie s připravenými cvičeními. Vzhledem k velkému zájmu o tento trénink museli být účastníci rozřazeni do dvou časových slotů. „Takový zájem o otevřený trénink pro brankáře jsme nečekali. Jsme překvapeni a rádi, že má tato akce takový úspěch,“ říkal po tréninku organizátor tréninku Jan Dus.

Na malé brankáře se přišel podívat také trenér gólmanů A-týmu Radek Černý se svým svěřencem a slávistickým odchovancem Janem Sirotníkem. Do tréninku s dětmi se zapojili také brankáři akademie z dorosteneckých kategorií. S tréninkem pomáhal Adam Rezek, Stefan Jovanoski, Filip Slava, Tomáš Kolodziej a Matyáš Vágner, který je aktuálně na hostování ve Vlašimi.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články