B-tým v sobotu od 13:30 proti rezervě Norimberku | SK Slavia Praha
Více

B-tým v sobotu od 13:30 proti rezervě Norimberku

Slávistický B-tým se v sobotu 17. února střetne v rámci zimní přípravy s rezervou německého Norimberku. Utkání se odehraje na Xaverově od 13:30, vstup na utkání je zdarma.

Slávisté se v sobotu 17. února utkají s další rezervou německého klubu. Po Bayernu Mnichov vyzvou svěřenci trenéra Střihavky B-tým druholigového Norimberku.

„Utkání na Bayernu jsme sice prohráli, ale jsme obrovsky pyšní na kluky za to, co v tomto duelu předvedli. Po celé utkání jsme byli rovnocenným soupeřem, v některých fázích jsme byli i lepší. Mohli jsme se s tím výsledkově popasovat lépe. Takový zápas je pro naše hráče velká škola. Na straně Bayernu stály velké individuality, které pravidelně trénují s A-týmem. Ukázali jsme si, že jdeme správnou cestou,“ hodnotil David Střihavka utkání na Bayernu.

S rezervou Norimberku se slávisté střetli už v letní přípravě. Na půdě německého soupeře zvítězili 4:0. „S Norimberkem jsme hráli v létě, takže k nám vlastně přijedou na odvetu. V létě jsme vyhráli vysokým rozdílem, tak uvidíme, jestli nepřijedou třeba se silnějším týmem posíleným o někoho z áčka,“ říká před utkáním Střihavka.

Poslední domácí přípravné utkání před startem sezony ČFL odehraje slávistický B-tým v sobotu 17. února od 13:30 na Xaverově. Stream z utkání nebude k dispozici, dorazte podpořit sešívané přímo na Xaverov. Těšíme se na vás!

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články