V sobotu proti dorostu Viktorie Žižkov | SK Slavia Praha
Více

V sobotu proti dorostu Viktorie Žižkov

Fotbalistky Slavie čeká před reprezentační pauzou druhé a zároveň poslední přátelské utkání zimní přípravy. Na umělé trávě v Edenu se postaví proti dorostu Viktorie Žižkov U16. Výkop zápasu je naplánován od 13 hodin.

Slávistky nastoupí o víkendu k poslednímu zápasu zimní přípravy, kdy se před reprezentační pauzou postaví dorostu Viktorie Žižkov U16. Utkání se odehraje na umělé trávě v Edenu, kde minulý víkend dokázaly porazit polské mistryně z Katowic 2:1 po brankách Michelle Xiao a Terezy Szewieczkové.

„Mám za to, že utkání s dorostem pro nás představuje v průběhu sezóny skvělou příležitost. Hráči jsou fyzicky silnější a rychlejší, což nás nutí být ve všech aspektech na sto procent připraveny a snažit se s nimi držet krok. Díky naší účasti v Lize mistryň není zimní příprava startem od nuly, ale spíše pokračováním již rozjeté práce. Těšíme se na začátek ligy a v průběhu sezóny se soustředíme na získání obou trofejí,“ říká před zápasem útočnice Karolína Křivská.

Slávistky se chystají na své poslední přípravné utkání před nadcházejícím pohárovým soubojem, který se odehraje po reprezentační pauze 2. března proti Heršpicím. Přímý přenos proti dorostu Viktorie Žižkov nebude dostupný, proto neváhejte a přijďte naše fotbalistky podpořit přímo do Edenu! Těšíme se na vaši podporu!

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články