Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek | SK Slavia Praha
Více

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

„Mistr šestek,“ jak ho nazval Lukáš Masopust, který společně se Standou Teclem musel snést drtivou porážku. A v čem? Nešlo o hody v basketu, ale Hynkovo neuvěřitelné štěstí na házení šestek na hrací kostce. S kluky si totiž zahrál partii Člověče nezlob se, kterou s úsměvem na tváři vyhrál.

Po vítězném klání a společném fotografování se vydali na prohlídku stadionu, kde si nejvíce vychutnal čas strávený přímo na trávníku. Následovala účast na tréninku A-týmu, během kterého se Hynek seznámil s asistentem trenéra Zdeňkem Houšteckým a dokonce se i zapojil při práci s míčem.

Hynku, celý tým ti drží palce a bylo nám ctí!

Poděkování Domova Jeřabina:


Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články