Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov | SK Slavia Praha
Více

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Adam Toula začínal s fotbalem v šesti letech ve Vlašimi, ze které zamířil v roce 2013 do Slavie. V sešívaném dresu nastupoval v žákovských i dorosteneckých kategoriích, naposledy pak v B-týmu. S kategorií U19 si v sezoně 2019/2020 zahrál UEFA Youth League, ve které nastoupil do všech utkání a vstřelil dvě branky. V Dortmundu korigoval konečný stav na 1:5 a na Barceloně rozhodl v 88. minutě o výhře 3:2. V únoru 2022 zamířil na hostování do druholigové Vlašimi, kde strávil tři sezony. Nyní dvaadvacetiletý útočník přestupuje do Viktorie Žižkov.

Adame, přejeme ti hodně štěstí v dalším angažmá!

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články