CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie | SK Slavia Praha
Více

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

„Máme za sebou nejúspěšnější období novodobé historie klubu. V éře čínských majitelů byla Slavie zachráněna, plně oddlužena, získala do svého vlastnictví stadion Eden a pod hlavičkou CITIC se stala klubem evropského střihu nacházející se na 32. místě žebříčku UEFA. Vše podtrženo šesti trofejemi na domácí scéně. Navíc jsme dnes klubem s vyrovnaným hospodařením. Za všechny slávisty CITICu nesmírně děkuji. Byl to příběh, na který budeme všichni vzpomínat,“ dodal Jaroslav Tvrdík, předseda představenstva SK Slavia Praha.

Úspěšná éra CITIC Europe Holdings jako majitele SK Slavia Praha je tak k dnešnímu dni definitivně u konce. Transakce prodeje klubu a stadionu do rukou společnosti Fulleren, jejímž konečným beneficientem je investor, podnikatel a slávista Pavel Tykač, byla úspěšně dokončena.

28. února vychází nové číslo klubového magazínu HALFTIME s exkluzivní zpovědí nového majitele Slavie Pavla Tykače a největším rozhovorem, který kdy liberijská hvězda Oscar Dorley v Česku poskytla. Více na slavia.cz/halftime, předplatné můžete objednat ZDE.


Aktuálně

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Další články