Pavel Tykač se stal předsedou dozorčí rady SK Slavia Praha | SK Slavia Praha
Více

Pavel Tykač se stal předsedou dozorčí rady SK Slavia Praha

Ve Fortuna Areně – Edenu dnes proběhla valná hromada SK Slavia Praha a první zasedání nové dozorčí rady klubu.

Předsedou dozorčí rady se stal Pavel Tykač. Členy dozorčí rady byli zvoleni Michal Tykač a Jan Bejbl. Dozorčí rada na svém prvním zasedání provedla také personální změny v představenstvu klubu. Z představenstva byli odvoláni Tomáš Syrovátka a Yansong Liu. Novými členy jsou Kateřina Vavrlová a Marek Beitl.

„Ve statutárních orgánech svých firem normálně nejsem, ale v případě Slavie to považuji za důležitou symboliku a současně i závazek vůči fanouškům. Těším se na spolupráci. Zároveň mám radost, že je dneškem dovršen proces převzetí vlastnictví klubu a společně se všemi slávisty se těším na novou éru,“ dodal Pavel Tykač, nový předseda dozorčí rady a majitel Slavie.

28. února vychází nové číslo klubového magazínu HALFTIME s exkluzivní zpovědí nového majitele Slavie Pavla Tykače a největším rozhovorem, který kdy liberijská hvězda Oscar Dorley v Česku poskytla. Více na slavia.cz/halftime, předplatné můžete objednat ZDE.


Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články