Nový HALFTIME je tady. Tykač, Oscar, Sevilla i plakát | SK Slavia Praha
Více

Nový HALFTIME je tady. Tykač, Oscar, Sevilla i plakát

Supernabité čtrnácté číslo klubového magazínu HALFTIME vychází v den #309derby 28. února. Na co se na více než 90 stránkách můžete těšit?

Předplatitelé na portálu send.cz nové vydání naleznou ve schránce, od 28. února je k dostání i ve fanshopu, na proslavisty.cz a také přímo ve Fortuna Areně, v jejích koridorech, během čtvrtfinále MOL Cupu. A samozřejmě stejně jako předchozí číslo s Matějem Juráskem na titulní straně si HALFTIME můžete přečíst i online skrz digiport.cz a jejich aplikaci MEDIATÉKA.

Obnovit své předplatné nebo zřídit nové pak můžete zde. DĚKUJEME, vážíme si vaší přízně a podpory!

Na co se v prvním vydání roku 2024 můžete těšit?

Na exkluzivní výpravu do mysli, duše a motivace Pavla Tykače, nového majitele Slavie. Obyčejného kluka z Čelákovic, který se prodral životem na vrchol byznysu. Ale největší haló je kolem něj až v posledních týdnech...

„Svět se mi změnil. Taxikáři, číšníci v restauracích nebo lidé na ulici. Všichni koukají, zastaví mě a mají potřebu si povídat o fotbale. Někdy zase jen projdou, usmějí se a ukážou palec nahoru,“ vypráví pro HALFTIME Pavel Tykač pohodlně usazen v křesle ve své kanceláři v centru Prahy.

Probrali jsme řadu témat, derby nesmělo chybět... „Kdyby neexistovala Sparta, byla by to nuda. To odvěké soupeření týmů mě strašně baví, stejně jako když jde o města, třeba Barcelona a Madrid. Jednou bych si přál, aby na derby pražských „S“ jezdili lidé z celého světa, jako na El Clásico. Abychom vytvořili fenomén,“ zasní se Pavel Tykač.

Připravili jsme pro vás největší rozhovor, který hvězda Slavie a Libérie Oscar v Česku kdy poskytla. Je o mamince, která ho nikdy neviděla hrát, domovině, kde je za boha, i charakteru, který o vás řekne víc než nablýskané auto. Velké díky Micku van Burenovi, který si poprvé v životě vyzkoušel novinářskou roli, stydlivého playmakera dokázal otevřít.


Vydáme se na místa, kde vyrůstal Jindřich Trpišovský, provede nás jeho tatínek. Jaký byl JT student, jaký je otec? Dozvíte se.

Společně oslavíme návrat královny, Kateřina Svitková je zpět na místě činu. A touží přidat další kapitolu svého už tak geniálního fotbalového příběhu.


Zavzpomínáme na Sevillu, od superpostupu přes nejúspěšnější tým Evropské ligy uplynulo pět let. Zahrajeme si v českém prostředí nedoceněný sport, který ale ve světě budí šílenství. A budeme se se dvěma průvodci toulat malebnými uličkami Lagosu. A podruhé za čtrnáct vydání vkládáme do magazínu jedinečný plakát…


Ať se nový HALFTIME líbí, slávisti. A děkujeme, že jste s námi!

Obnovit své předplatné nebo zřídit nové můžete zde.

Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články