AKTUALIZACE: Vouchery do Milána jsou vyprodány | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZACE: Vouchery do Milána jsou vyprodány

Veškerá kapacita sektoru hostů na čtvrteční zápas na San Siru proti AC Milán je vyčerpána, prodej voucherů je ukončen. Poslední den, kdy je možné vyzvednout vstupenky oproti voucherům, je úterý 5. března.

Tento článek budeme průběžně aktualizovat o informace k výjezdu.

AKTUALIZOVÁNO: Veškerá kapacita sektoru hostů na čtvrteční zápas na San Siru proti AC Milán je vyčerpána, prodej voucherů je ukončen. Poslední den, kdy je možné vyzvednout vstupenky oproti voucherům, je úterý 5. března. Pro vyzvednutí vstupenky platí původní pravidla, která najdete níže v článku.

Výjezdy fanouškovských organizací

Všechny fanouškovské organizace vypravují do Milána autobusy, níže klikněte pro více informací:

Klub navíc ve spolupráci s Czech Sport Travel vypravuje letadlo.

Vstupenky

Kapacita sektoru hostů na San Siru je 4 359 míst. Vstupenky jsme nejdříve nabídli permanentkářům a následně půjdou do volného prodeje nevyzvednuté rezervace na vouchery. Pro účastníky výjezdu Odboru přátel, Tribuny Sever a Fanklubu budou mít vstupenky k dispozici přímo organizace a účastníci výjezdu si tak nemusí vstupenky kupovat v online prodeji. Ostatní členové organizací pak měli možnost vstupenky zakoupit ve volném prodeji.

Základní informace

 • Cena vstupenky je 485 Kč a naše sektory jsou 343 až 360
 • Vzhledem k požadovanému jmennému ticketingu budeme vstupenky prodávat formou online voucherů
 • Následně bude na stadionu SK Slavia Praha probíhat výdej tištěných papírových vstupenek, které jsme obdrželi od domácího klubu. Z bezpečnostních důvodů se nám bohužel nepodařilo získat elektronickou formu vstupenek
 • Pro toto utkání platí jmenný ticketing. Údaje, které AC Milan vyžaduje:
  • Příjmení a jméno
  • email (pro účely ticketingu a minimalizaci rizika chybného zadání emailu bude využitý přihlašovací email pro nákup voucheru)
 • Upozorňujeme, že není možné změnit jméno držitele na vstupence a při špatném uvedení jména a příjmení nelze zaručit vstup na stadion
 • Z tohoto důvodu je extrémně důležité vyplnit správné údaje při nákupu voucheru!
 • U vstupu na stadion bude striktně vyžadována kontrola jména a příjmení uvedeného na vstupence + předložení ID (občanka / pas / řidičský průkaz)
 • V případě, že se údaje na vstupence budou lišit od údajů uvedených v předloženém dokladu totožnosti, nebude fanouškovi umožněn vstup na stadion
 • Při vstupu na stadion je nutné předložit pouze fyzickou vstupenku
 • Při ztrátě vstupenky není možnost vystavení duplikátu

Předprodej pro permanentkáře

 • Zahájení 27. 2. ve 12:00 hodin v aplikaci (ve 14:00 na ticketportal.cz)
 • Ukončení 28. 2. v 10:00 hodin nebo do vyprodání
 • Možnost nákupu max. 6ks voucherů na jednu permanentní vstupenku
 • Prodej pouze online (aplikace SLAVIA nebo ticketportal.cz)

Volný prodej

 • Zahájení 2. 3. ve 12 hodin v aplikaci (ve 14 na ticketportal.cz)
 • Ukončení 4. 3. v 18 hodin nebo do vyprodání
 • Možnost nákupu max. 6 ks voucherů v jednom nákupu
 • Prodej pouze online (aplikace SLAVIA nebo ticketportal.cz)

Proces výměny voucherů za vstupenky

 • Po provedení platby přijde na email zakoupený voucher. Tento voucher slouží pouze jako potvrzení o platbě, nikoliv jako platná vstupenka!
 • Údaje (jméno a příjmení), uvedené při nákupu vstupenky obdrží AC Milan
 • Vstupenky bude následně možné vyzvednout ve fyzické podobě na pokladnách stadionu dle otevírací doby
 • Vstupenky bude možné vyzvednout na základě předložení platného voucheru po nascanování QR kódu uvedeného na voucheru.
 • Voucher je možné předložit na pokladnách SK Slavia Praha v elektronické i fyzické podobě
 • Vstupenky může vyzvendnout kdokoliv s platným voucherem. Není potřeba účast osoby, která vouchery zakoupila
 • Možnost vyzvednout si vstupenku na stadionu startuje ve středu 28. 2. na pokladnách č.2. (v den domácího derby, doporučujeme přijít dřív kvůli případným frontám)
 • Následující dny bude možné vyzvednout vstupenky na pokladnách č.4
 • Poslední den, kdy bude možné si vstupenky vyzvednout je úterý 5. 3. 2024
 • Po vyzvednutí vstupenky je na základě pokynů domácího klubu každý fanoušek povinen dopsat čitelně své jméno a příjmení na vstupenku v souladu se jménem a příjmením vyplněném v rámci nákupu voucheru
 • Při nákupu více vstupenek je nutné uvést jméno a příjmení každého konkrétního držitele nikoliv pouze jméno jedné osoby, která vstupenky kupuje!
 • Vstupenky nelze zaslat poštou z důvodu rizika ztráty vstupenky nebo jejího pozdního doručení. Povinnost vyzvednout vstupenku na pokladnách stadionu chrání fanoušky před nepříjemnostmi spojenými s případnou ztrátou při doručování vstupenek.
 • Nenechávejte vyzvednutí vstupenek na poslední den, kdy může opět dojít k dlouhým frontám na pokladnách.

Omlouváme se fanouškům za komplikované podmínky spojené se vstupenkami na venkovní utkání, ale pravidla nastavená domácím klubu je nutné respektovat.

Milán

Dřívější průmyslové srdce Itálie je v současnosti městem bank, módy a historických památek. Dominantou města je Katedrála narození Panny Marie (též známý jako Dóm, italsky Duomo) a samozřejmě naměstí před katedrálou Piazza del Duomo. Za návštěvu stojí i kostel Santa Maria delle Grazie s freskou Poslední večeře, nákupní pasáž Galerie Viktora Emanuela II. a Královský palác.

Město jako takové je protkáno velmi hustou sítí veřejné hromadné dopravy, které dominují 5 linek metra a jedna z nich vede i ke stadionu San Siro. Více informací o dopravě na stadion zveřejníme v dalším týdnu.

San Siro

San Siro známý také pod jménem Stadio Giuseppe Meazza je fotbalový stadion v italském Milánu. Je to domácí stadion dvou velkých fotbalových velkoklubů: AC Milán a Inter Milán a zároveň jedno z nejproslulejších fotbalových hřišť. Stadion má kapacitu 75 817 diváků, což z něj dělá osmý největší stadion v Evropě. Zároveň je jedním z 23 evropských pětihvězdičkových stadionů. Své první a originální a oficiální jméno nese, protože se nachází v okrese San Siro. Druhé jméno nese na počest slavného milánského fotbalisty 30. let Giuseppe Meazzy.

Pochod

Informace k pochodu zveřejníme v pondělí.

Parkování

Auta i autobusy lze parkovat přímo u stadionu na parkovišti pro fanoušky hostí, vjezd je ze západní strany z ulice Via Federico Tesio. Parkoviště je hlídané a má dostatečně velkou kapacitu.

Parkoviště se nachází hned u vstupu na stadion pro naše fanoušky a bude mít otevřeno v den zápasu od ranních 7:00. Parkoviště je hlídané a placené, upozorňujeme fanoušky, že parkování je placené v celém Miláně.

Vstup a pobyt v sektoru

Všichni fanoušci hostů mají přístup k sektoru přes parkoviště pro slávistické auta a autobusy (viz mapa). Stadion bude otevřený 3 hodiny před zápasem a připravte se na důkladné prohlídky, které vytvoří u vstupu fronty.

Vstupní kontrola je rozdělená na 3 fáze:

 1. kontrola vstupenky a dokladu (musí být na stejné jméno)
 2. osobní prohlídka stewardy
 3. klasický stadionový turniket

Mapa níže.

Kontaktní osoba pro případ nouze

Fanouškům bude přímo v Miláně od středy 6. března k dispozici kontaktní osoba Slavie pro fanoušky Martin Benda na emailu slo@slavia.cz, twitterovém účtu a ve facebookové skupině Slavia výjezdy. Můžete se na něj obracet ohledně otázek spojených přímo se zápasem. V případě ztráty vstupenky nebude možné vyřídit náhradní vstupenku.

Pro všechny případy je fanouškům k dispozici Generální konzulát České republiky v Miláně (adresa: Via G. B. Morgagni, 20 Milano, 20129), úřední hodiny jsou úterý - čtvrtek: 9-12 (na objednání emailem na adrese consulate_milano@mzv.cz). K dispozici je pro všechny nepřetržitá pohotovostní linka +39 375 637 8179 pro případ nouze jako je například ztráta cestovních dokladů, zranění nebo zadržení.

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články