Slavia posiluje svůj marketingový tým | SK Slavia Praha
Více

Slavia posiluje svůj marketingový tým

Do klubu přichází dvě nové tváře. Na začátku dubna se ředitelem marketingu stal Jakub Mačát, Štěpán Chuchma se od 1. března zhostil pozice manažera digitálního marketingu. Dosavadní ředitel PR a marketingu Michal Býček zůstává i nadále odpovědným za komunikaci A-týmu, je dál jeho tiskovým mluvčím.

„V rámci Komerčního úseku, který zastřešuje obchodní a marketingové aktivity klubu, dochází k organizačnímu oddělení komunikace A-týmu a klubového marketingu a zároveň k personálnímu posílení obou těchto týmů. Michal Býček se bude soustředit na sportovní komunikaci A-týmu a Jakub Mačát po něm převezme roli ředitele marketingu,“ říká k novým tvářím i provedeným změnám Kateřina Vavrlová, komerční ředitelka SK Slavia Praha.

Jakub Mačát má za sebou více než dvanáct let praxe a v minulosti se podílel na budování obrazu značek jako jsou Plzeňský Prazdroj nebo Tchibo. Do Slavie pak přechází z pozice šéfa produktového marketingu a komunikace společnosti Pluxee Česká republika.

„Rok 2023 byl nejen z perspektivy Slavie, ale celého českého fotbalu, zcela revoluční. Úžasné návštěvy na stadionu, ale obecně zájem o fotbal a Slavii je obrovský. Tento jev zcela logicky přináší velkou zodpovědnost a zároveň velké nároky, abychom fanoušky nezklamali. Připravujeme pro ně řadu projektů, některé i s mimosportovním přesahem, proto jsme vnímali potřebu náš tým posílit odborníky na dílčí oblasti. Já sám jsem v klubu za posledních 13 let zastával řadu pozic a v současné době jsem dospěl k závěru, že není zodpovědné vůči Slavii mít u svého jména vedeno více funkcí, proto se nadále chci věnovat primárně A-týmu v komunikační a komerční oblasti,“ vysvětluje Michal Býček.

Na mateřskou dovolenou odchází po dlouholeté spolupráci také specialistka marketingu a komunikace Dana Brzobohatá. Štěpán Chuchma od března vede oblast digitálního marketingu. Do nové pozice ve Slavii přišel z funkce vedoucího marketingu v české, celoevropsky uznávané skupině UD4D.

„Chtěl bych Daně za práci pro sešívané barvy a z osobního pohledu také za naší spolupráci, která započala v roce 2010, moc poděkovat. Nechala ve Slavii duši a věřím, že po těch nejhezčích rodičovských povinnostech, které ji čekají, na svou práci v klubu zase naváže,“ uzavírá Býček.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články