B-tým v neděli na Xaverově od 10:15 proti Loko Vltavín | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli na Xaverově od 10:15 proti Loko Vltavín

Slávistický B-tým vyzve v neděli 17. března doma na Xaverově Loko Vltavín. Utkání s předposledním týmem tabulky začíná v 10:15. Vstupenky budou k dispozici na místě.

Sešívaní mají za sebou úspěšný vstup do jarní fáze sezony. V obou prvních zápasech svěřenci trenéra Střihavky zvítězili vysokým rozdílem. Nejprve porazili Admiru 3:1, o týdně později zvítězili v Králově Dvoře 4:0.

„Se vstupem do jarní fáze panuje maximální spokojenost. Pauza byla dlouhá a všichni jsme byli v očekávání, jak do mistrovských zápasů vstoupíme. Admira na nás vyrukovala s agresivním středním blokem, nedala nám nic zadarmo, a přesto jsme ten zápas zvládli herně velmi dobře. Vytvořili jsme si spoustu šancí a dokázali jsme ten zápas zvládnout i mentálně,“ hodnotí vstup do jarní části sezony hlavní trenér David Střihavka.

Ve třetím jarním kole se slávisté střetnou s předposledním týmem tabulky, s Loko Vltavínem. Vltavín vstoupil do jara remízou s Táborskem a prohrou proti Domažlicím.

18. kolo ČFL skupiny A mezi Slavií B a Loko Vltavínem proběhne v neděli 17. března, poprvé na jaře na hlavním hřišti na Xaverově. Výkop utkání je na programu v 10:15.

Přijďte podpořit mladé slávisty v nedělním utkání. Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 korun, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články