ONLINE: Od 14:00 derby žen v Horních Měcholupech | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 14:00 derby žen v Horních Měcholupech

Slávistky čeká první jarní derby žen, od 14:00 se postaví rivalovi ze Sparty na domácí půdě v Horních Měcholupech. Poprvé v nové sezoně nastupuje od začátku zápasu mladá Nicole Bryscejnová a Kateřina Svitková. Utkání můžete sledovat živě na youtube kanálu ženského fotbalu

Trenérský tým Karla Pitáka udělal pro první derby jarní části sezony oproti zápasu s Libercem několik změn. Mezi tři tyče se postaví z důvodu zranění Olivie Lukášové sedmnáctiletá Nicole Bryscejnová. Ligovou premiéru zažije po svém návratu do Slavie Kateřina Svitková, která zažila naposledy vítěznou atmosféru v září roku 2019. Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici Olivie Lukášová a Martina Šurnovská.

Sestava: Bryscejnová, Veselá, Khýrová, Bartovičová, Xiao, McLauglin, Svitková, Szewieczková, Krejčiříková, Černá, Bendová
Lavička: Fuchsová, Košíková, Nekesa, Šlajsová, Morávková, Křivská, Stackpole

Zápas začíná od 14:00 a v přímém přenosu ho odvysílá youtube kanál ženského fotbalu. Vstup na utkání je zdarma.

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články