MATCHDAY. Na San Siru a v Edenu proti AC Milán | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Na San Siru a v Edenu proti AC Milán

Slíbený a notně obsáhlý MATCHDAY z posledních dvou vystoupení slávistů v letošním ročníku Evropské ligy je tady. Naše kamery sledovaly venkovní souboj proti italskému gigantu, domácí odvetu rovněž.

Sešívaní si čtvrté evropské čtvrtfinále v éře Jindřicha Trpišovského a jeho kolegů nezahrají, stopku v osmifinále vystavil aktuálně druhý tým Serie A AC Milán (2:4, 1:3).

Co v novém MATCHDAY, který čítá 30 minut, uvidíte?

Vezmeme vás na taktické mítinky, které předcházely úvodnímu střetnutí na San Siru, skvělou italskou kávu, i do útrob sedmdesátitisícového svatostánku. Zjistíte, kdo se zapomněl na hotelu a jak vše vysvětlil. Uvidíte další invazi slávistických fanoušků, Milán se zahalil do červené a bílé barvy, tedy spíše kouře...

Stálo to za to, krásný zážitek!

Zříte zlomeného Malicka Dioufa, jehož brzké vyloučení určilo ráz venkovního zápasu. Znovu vás zahřejí fantastické rány v podání Davida Douděry a Ivana Schranze, o své dojmy se podělí Jindřich Staněk. Znovu budete součástí emotivní děkovačky, která byla hned dvojitá.

V Edenu se potkáte se Zlatanem Ibrahimovićem, který oba dva duely sledoval. Uvidíte vzpomínkovou lasershow, která připomněla pět let od slavného vyřazení Sevilly ve stejné fázi stejné soutěže.

Nejen o výsledku odvetného utkání, které sešívaní opět dohrávali v početní nevýhodě, promluví Igoh Ogbu, Christos Zafeiris a Oscar Dorley. Před kameru MATCHDAY zamíří samozřejmě také Matěj Jurásek, autor výstavní trefy na 1:3.

A čeká na vás mnoho dalšího, spousta exkluzivních záběrů.

Slávisti, děkujeme za vaši podporu, moc pro nás znamená. Nový MATCHDAY je pro vás!

Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články