Vrhači kelímků mají možnost napravit svoji chybu | SK Slavia Praha
Více

Vrhači kelímků mají možnost napravit svoji chybu

Vynucené přerušení utkání, zřejmě vysoké sankce od UEFA a ostuda pro celou Slavii. Takový je výsledek chování některých jedinců na domácím zápase proti AC Milán, kteří se rozhodli vyřešit svoji momentální frustraci vhozením vratného nápojového kelímku nebo i jiných předmětů na hrací plochu.

Vše ve chvíli, kdy byl klub v podmínce za prohřešky ve skupinové fázi Evropské ligy UEFA a v aktuálně probíhajícím disciplinárním řízení mu hrozí kromě vysoké finanční pokuty také uzavření celého stadionu nebo některých jeho částí na další domácí zápas evropských pohárů.

Přestože chápeme, že bylo utkání v mnoha směrech emočně vyhrocené, toto chování je neomluvitelné a neslučuje se s filozofií klubu, kterému v konečném důsledku jen a pouze škodí.

Pevně věříme, že dotyční svého přečinu litovali ihned po jeho uskutečnění. Především z tohoto důvodu jsme se rozhodli jim dát možnost chování v rozporu s návštěvním řádem Edenu odčinit.

Všichni, kteří vhodili kelímek nebo jiný předmět na hrací plochu, se mohou do pondělí 25. března 2024 přihlásit na e-mail slo@slavia.cz a svůj přečin si odpracovat cestou veřejných prací pro klub.

V případě neohlášení svého přečinu budou ti, které klub ztotožní, potrestáni v souladu s návštěvním řádem Fortuna Areny – Edenu finanční pokutou ve výši až 50 000 korun a zákazem vstupu na fotbalová utkání ve Fortuna Areně – Edenu v délce trvání až dvou let.

Klub věří, že možnost nápravy svého chování využijí všichni provinilci, a k těm, kteří svoji chybu nepřiznají, bude klub nekompromisní.

Zároveň bychom chtěli poděkovat těm, kteří se na domácích i venkovních zápasech chovají tak, aby klub podpořili, ne poškodili. Díky této drtivé většině patříte k nejlepším fanouškům u nás!

Aktuálně

David Douděra v nominaci na nejhezčí gól Evropské ligy

27. 5. 2024
Nádherný volej Davida Douděry z úvodního osmifinále proti AC Milán byl vybrán mezi deset nejhezčích branek skončeného ročníku Evropské ligy. Slávisti, dejte Doudisovi hlas!

O kvalitě ligy, kvalifikaci LM i přestupech

26. 5. 2024
Jindřich Trpišovský na poslední pozápasové tiskové konferenci v sezoně hovořil s novináři o skalpu Mladé Boleslavi, konci Stanislava Tecla, 39 brankách Václava Jurečky i možném pohybu v kádru během letní přestávky.

Hořký primát, chtěl jsem titul. Žene mě Standa Vlček

26. 5. 2024
Dva roky ve Slavii, 39 ligových branek, dvě koruny pro Krále střelců FORTUNA:LIGY. Exkluzivně pro #SlaviaTV odpovídal Václav Jurečka.

Další články