Totální podcast s Jiřím Holzmannem a Petrem Burdou | SK Slavia Praha
Více

Totální podcast s Jiřím Holzmannem a Petrem Burdou

Geniální smysl pro humor, neuvěřitelný rozhled napříč tématy a unikátní vztah ke Slavii. Hosty nového Totálního podcastu jsou Jiří Holzmann a Petr Burda, tvůrci videí na kanálu Stounman29, členové skupiny The Tap Tap a borci, kteří nabijí pozitivní energií snad každého, kdo je chvíli poslouchá.

Třicátý šestý díl Slavia – Totálního podcastu s Jiřím Holzmannem a Petrem Burdou naleznete od dnešních 19:00 na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcast a také na našem YouTube kanále Slavia TV.

Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články