Před vršovickým derby společný úklid okolí Edenu | SK Slavia Praha
Více

Před vršovickým derby společný úklid okolí Edenu

V sobotu 6. dubna, v den domácího ligového střetnutí proti Bohemians, společně uklidíme okolí Edenu a přilehlé oblasti našeho stadionu. Přidej se k nám!

Tento úklid je součástí celorepublikového projektu Ukliďme Česko. Slavia tuto iniciativu podporuje dlouhodobě a vyzývá všechny, kteří chtějí pomoci, aby se připojili.

#UklidmeEden je výzvou pro každého, kdo si cení čistoty okolí Edenu. Vaše zapojení může opravdu pomoci. Slávisti, pojďme společně uklidit Prahu 10 se zaměřením na přilehlou oblast našeho stadionu.

Jak bude úklid probíhat?

Akce se zahájí ve 14:00 srazem před recepcí stadionu Fortuna Areny, u vstupu č. 4, odkud vyrazíme jako sjednocená skupina do ulic Vršovic a okolí. Chcete-li se zapojit, pytle a rukavice pro úklid si můžete vyzvednout na dvou místech: u recepce SK Slavia Praha od 9:00 do 16:00, nebo ve fanzoně před zápasem s Bohemians od 15:00. Vyhodit posbíraný odpad můžete rovněž ve fanzoně, kde bude k dispozici kontejner.

Během úklidu nezapomeňte použít hashtag #UklidmeEden na sociálních sítích – budete tak mít šanci vyhrát kšiltovku s podpisem trenéra Jindřicha Trpišovského!

Kde se bude uklízet?

Orientační mapu naleznete zde, červenou barvou je vyznačen sportovní areál, šedou pak okolní ulice.

Podívejte se, jak se loni zapojili naši mládežníci.


Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články