U16 míří do Emirátů. Utká se mimo jiné s Chelsea a Sportingem | SK Slavia Praha
Více

U16 míří do Emirátů. Utká se mimo jiné s Chelsea a Sportingem

Slávisté z kategorie U16 míří na mezinárodní turnaj do Spojených Arabských Emirátů. Na turnaji je čeká pět utkání mimo jiné s Chelsea a Sportingem Lisabon.

Mládežnická kategorie U16 v pátek odpoledne míří na mezinárodní turnaj do Spojených Arabských Emirátů, konkrétně do města Al Ajn.

Turnaje se mimo sešívaných a domácího Al Ain FC zúčastní také Chelsea FC, Sporting Lisabon, japonský Kashiwa Reysol a marocké RS Berkane.

Slávisté odehrají v Arabských Emirátech v období 30. března - 7. dubna utkání proti všem zúčastněným týmům turnaje v hracím čase 2x 40 minut.

Přímé přenosy z utkání nebudou k dispozici, informace o průběhu vám přineseme na sociálních sítích mládeže Facebook, X a Instagram.

Realizační tým pod vedením hlavního trenéra Šimona Honetschlägera nominoval na turnaj tento tým: Tomáš Brázda, Ondřej Červenka, Jan Drašnar, Tomáš Ferenc, Ondřej Frolík, Jan Fuksa, Jan Hájek, Patrik Horváth, Štěpán Chaluš, Šimon Janota, Matěj Klepáč, Yaroslav Kozhushko, Patrik Kubů, Adam Paar, Martin Palaščák, Martin Pastyřík, Petr Potměšil, David Suda, Vojtěch Tománek, Ondřej Mašek, Matouš Srb

Aktuálně

ONLINE: Od 15:00 domácí zápas proti Sigmě Olomouc

21. 4. 2024
Slávisté přivítají v posledním domácím utkání základní části Sigmu Olomouc. Do základní sestavy se vrací kapitán Jan Bořil.

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

Další články