Sbírka na nový vozík pro slávistu Jakuba | SK Slavia Praha
Více

Sbírka na nový vozík pro slávistu Jakuba

Slávista Jakub Vybíral trpící dětskou mozkovou obrnou, se na fanoušky obrací s prosbou o pomoc. Přispějete Jakubovi ve sbírce na potřebný nový elektrický vozík?

Náš velký fanoušek Jakub Vybíral z Mělníka, který si dle svých možností nenechá ujít žádný domácí zápas, se kvůli těžké dětské mozkové obrně může pohybovat jen na invalidním vozíku. V minulosti už jsme podpořili sbírku na nové auto pro Jakuba, které mu umožňuje cestovat na fotbal i k lékaři, aktuálně Jakub potřebuje nový elektrický vozík. "Nyní sice mám elektrický vozík 4 roky od zdravotní pojišťovny, během let však došlo k výraznému zhoršení mého zdravotního stavu. Trpím bolestmi celé páteře a stávající vozík je pro mě už ze zdravotních důvodů nevyhovující. Od zdravotní pojišťovny mám na nový vozík nárok až po 7 letech. Tak dlouho bohužel nemohu čekat. Nový vozík by mi umožnil pohybovat se venku delší dobu bez bolesti, vyrazit třeba na výlet," říká Vybíral.

Pokud chcete pomoci Jakubovi, můžete finančně přispět ve sbírce na webu znesnaze21.cz. "Budu vám velmi vděčný za vaši pomoc a podporu," vzkazuje Jakub.

Aktuálně

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Další články