Dorostenky vyhrály turnaj ve Frankfurtu | SK Slavia Praha
Více

Dorostenky vyhrály turnaj ve Frankfurtu

Slavistické dorostenky ovládly prestižní turnaj ve Frankfurtu, ze šesti zápasu ani jednou neprohrály. Nejlepší hráčkou turnaje se stala kapitánka Lucie Krejčová a nejlepší střelkyní Lucie Kroupová.

Slávistky absolvovaly poslední víkend v březnu mezinárodní turnaj Skyline Cup ve Frankfurtu. Formát turnaje byl jednoduchý, dvě základní skupiny po pěti týmech, hrálo se střídavě na umělé a přírodní trávě. Hráčky celkem odehrály šest utkání po pětadvaceti minutách. Hráčky Slavie v šesti zápasech ani jednou neprohrály, navíc byly oceněny i individuálně, nejlepší hráčkou turnaje se stala kapitánka Lucie Krejčová a nejlepší střelkyní Lucie Kroupová.

„Holky musíme pochválit, jak si počínaly v zápasech, držely se taktických pokynů a všechny zápasy měly pod kontrolou. Trenéři z ostatních týmů chválili naše hráčky za velmi dobrý výkon. Po závěrečném hvizdu propukly na hřišti oslavy, holky si vítězství na turnaji zaslouženě užily,“ zhodnotila turnaj trenérka Michaela Daněčková.

Výsledky turnaje:
SK Slavia Praha - 05 Oberrad 7:0

SK Slavia Praha - Victoria International Football 8:0

SK Slavia Praha - FC Viktoria 1889 Berlin 1:1

SK Slavia Praha - VFL Borussia Mönchengladbach 0:0
SK Slavia Praha - Twente 1:0 

SK Slavia Praha - Hegauer FV 1:0

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články