Informace pro fanoušky do Hradce Králové | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky do Hradce Králové

Poslední zápas základní části FORTUNA:Ligy odehrajeme 28. dubna od 15:00 v Hradci Králové. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Zápas se hraje na novém královehradeckém stadionu – Malšovické aréně, informace ke vstupenkám naleznete níže.

Prodej vstupenek

Vstupenky rozdělíme mezi fanouškovské organizace Tribunu Sever, Odbor přátel a Fanklub, do volného prodeje nepůjdou žádné vstupenky. Cena vstupenky je 380 Kč.

Další informace k výjezdu

Informace ke způsobu společné dopravy a případnému pochodu na stadion zveřejníme brzy, sledujte nadále naše sociální sítě a tento článek.

Informace k zápasu

Vstup do sektoru hostů je v jihovýchodním rohu a otevírá se v 13:00.

Mapa stadionu

Návštěvníkům Multifunkčního stadionu je zakázáno vnášet do prostoru Multifunkčního stadionu rasistický, hanlivý, vulgární nebo dobrým mravům odporující propagandistický materiál, zbraně jakéhokoli druhu, spreje, leptavé, hořlavé a barvící látky, láhve, potraviny a nápoje (s výjimkou doložených zdravotních důvodů), rozměrné předměty, ohňostroje/rachejtle, světlice, dýmovnice a ostatní pyrotechnické předměty včetně odpovídajících odpalovacích zařízení, tyče pro vlajky či transparenty, zvířata, laserová ukazovátka a svítilny, fotoaparáty a videokamery.

Aktuálně

David Douděra v nominaci na nejhezčí gól Evropské ligy

27. 5. 2024
Nádherný volej Davida Douděry z úvodního osmifinále proti AC Milán byl vybrán mezi deset nejhezčích branek skončeného ročníku Evropské ligy. Slávisti, dejte Doudisovi hlas!

O kvalitě ligy, kvalifikaci LM i přestupech

26. 5. 2024
Jindřich Trpišovský na poslední pozápasové tiskové konferenci v sezoně hovořil s novináři o skalpu Mladé Boleslavi, konci Stanislava Tecla, 39 brankách Václava Jurečky i možném pohybu v kádru během letní přestávky.

Hořký primát, chtěl jsem titul. Žene mě Standa Vlček

26. 5. 2024
Dva roky ve Slavii, 39 ligových branek, dvě koruny pro Krále střelců FORTUNA:LIGY. Exkluzivně pro #SlaviaTV odpovídal Václav Jurečka.

Další články