B-tým v neděli na Xaverově proti Slavii Karlovy Vary | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli na Xaverově proti Slavii Karlovy Vary

V neděli vyzvou sešívaní na Xaverově v rámci 22. kola ČFL od 10:15 Slavii Karlovy Vary. Vstupenky budou k dostání na místě.

Slávistická rezerva drží první místo v tabulce ČFL se ziskem 47 bodů. V minulém kole však sešívaní zaváhali s rezervou Plzně, které podlehli 1:2 a náskok na druhé místo se tak ztenčil na čtyři body. Červenobílí ale stále mají jeden zápas k dobru.

V neděli čeká na svěřence trenéra Davida Střihavky duel se Slavií Karlovy Vary, která se aktuálně nachází na předposledním, patnáctém místě se ziskem 19 bodů.

Sešívaní se tak budou chtít vrátit na vítěznou vlnu a připsat si další tři cenné body v cestě za postupem do druhé nejvyšší soutěže.

22. kolo ČFL skupiny A je na programu v neděli 14. dubna od 10:15. Utkání můžete sledovat živě na TVCom.

Přijďte podpořit mladé slávisty v nedělním utkání na Xaverov!

Vstupenky budou k dispozici na pokladnách xaverovského areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost.

Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Permanentkáři svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Slávisti, těšíme se na vás!

Aktuálně

David Douděra v nominaci na nejhezčí gól Evropské ligy

27. 5. 2024
Nádherný volej Davida Douděry z úvodního osmifinále proti AC Milán byl vybrán mezi deset nejhezčích branek skončeného ročníku Evropské ligy. Slávisti, dejte Doudisovi hlas!

O kvalitě ligy, kvalifikaci LM i přestupech

26. 5. 2024
Jindřich Trpišovský na poslední pozápasové tiskové konferenci v sezoně hovořil s novináři o skalpu Mladé Boleslavi, konci Stanislava Tecla, 39 brankách Václava Jurečky i možném pohybu v kádru během letní přestávky.

Hořký primát, chtěl jsem titul. Žene mě Standa Vlček

26. 5. 2024
Dva roky ve Slavii, 39 ligových branek, dvě koruny pro Krále střelců FORTUNA:LIGY. Exkluzivně pro #SlaviaTV odpovídal Václav Jurečka.

Další články